Ana Sayfa / Medyumlar / Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü

papaz büyüsü

Her zaman gizemini korumuş ve çok sayıda insanın ilgisini çekmiş bir alan olan büyü dünyasında insanların bazen sorunlarına çare bulmaları bazen de amaçlarına ulaşmak için yardım almalarına sık sık rastlanılmaktadır. Medyumların da yaptıkları özel işlemler ile insanların beklentilerini karşılamaya çalıştıkları bu alanda artık o kadar çok farklı uygulama yapılmaktadır ki bazen en bilgili insanlar bile aslında çok fazla şey bilmediklerini anlayabilmektedirler. Birçok farklı amaç için yapılan bu uygulamalardan bazıları insanlara faydalı oldu gibi bazıları da hem kötülük yapmakta hem de risk altına girmelerine neden olmaktadır. Özellikle kara büyülerin etkilerini bilen veya yaşayan insanlar gerçekten de dehşet içinde kalmakta ve her zaman için bu alandan uzak durmaya çalışmaktadırlar. Bu alanda yapılan uygulamalar genellikle insanlara zarar vermek amacı ile yapılan ve ortaya akıl almaz sonuçlar çıkaran uygulamalardır. Bu sebeple en deneyimli medyumlar bile bazen bu uygulamaları yapmak yerine insanlar farklı önerilerde bulunmaktadırlar. Kara büyülerin en tehlikelisi ise her zaman için papaz büyüsüdür. Bu uygulamaya tanıklık eden insanlar inanılmaz derece de korkarlar ve çok büyük bir gereklilik olmadığı takdirde bu uygulamadan uzak durmaya çalışırlar.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır

Papaz büyüleri her zaman için risk içeren ve büyü ile alakası olan herkesi önemli tehlikelere atan ciddi uygulamalardır. Bu sebeple deneyimli ve daha önce bu konuda çalışmalar yapmış olan medyumlar tarafından yapılması gerekmektedir. Kullanılan nesnelerden elde edilen sonuçlara kadar birçok farklı özelliği ile diğer büyülerden hemen ayrılan papaz büyüsü, özellikle insanların çok büyük acılar içinde kalmalarına dahi neden olabilmektedir. Bu uygulamalarda amaca da bağlı olarak bazen hayvan bedenlerine ait parçalar, bazen kandamlaları bazen de kişilerin özel eşyaları kullanılabilmektedir. Papaz büyüsünü genellikle sevmedikleri kişilere acı çektirmek isteyen insanlar tercih etmektedirler. Ancak bu büyüyü kullanmaya karar vermeden önce insanların kendilerini neler beklediğini ve ne gibi sonuçlar ile karşılaşacaklarını önceden bilmeleri veya bir şekilde öğrenmeleri gerekmektedir.

Papaz  Büyüsü Nasıl Bozulur

Papaz büyüsü yapılması zor olduğu kadar aynı zamanda bozulması da zor olan bir büyüdür. Bu uygulamanın etkileri kimi zaman kontrolden çıkarabilir ve etkisi altına aldığı kişilerin çok büyük acılar çekmesine neden olabilir. Bu gibi durumlarda zaman kaybetmeden uygulamayı yapan medyumlara başvurmak ve aynı zamanda kendisinden büyü bozma işlemi talebinde bulunmak gerekir. Bu uygulamaların etkileri ortadan kaldırmak için birçok saçma ve faydasız işlem yapılmaktadır. Örneğin yapılan büyülerin tersine yapılmaları, bazı dua veya surelerin tersine okunması gibi uygulamalar her zaman için insanlara zaman kaybetmekten başka bir zarar vermez. Halbuki papaz büyüsünü bozmak için yapılacak en doğru uygulama bu konuda etkileri kanıtlanmış olan duaların sürekli ve belli bir sistem ile okunması şeklindedir.

Papaz Büyüsünü Bozma

Medyumlar papaz büyüsünü bozma konusunda çok farklı teknikler uygulanmasına her zaman karşı çıkmışlardır. Özellikle bu konu hakkında tam bir bilgi kirliliği olduğunu ve insanların yanlış yönlendirildiğini yönlendirildiğini belirten medyumlar, bu sebeple her zaman için güvenilir kişilerden yardım almadan gelişi güzel uygulamalar yapmaktan uzak durulmasını önermektedirler. Papaz büyüsünü bozmak için bu konuda uzmanlaşmış kişiler bu alanda kullanılan ve etkileri kanıtlanmış duaları günün belli saatlerinde ve büyünün etkileri ortadan kalkana kadar okumaya devam etmelidirler. Özellikle kontrolden çıkan bir papaz büyüsünün en gibi sonuçlara neden olacağını bilen herkes kısa zaman içinde bu kararı almalı ve hemen gereğini yapmalıdırlar.

12 Yorum

 1. Papaz büyüsü - Miran Hoca

  Karım için medyum Miran hocaya papaz büyüsü yaptırdım karım beni başka bir adamla aldattı biliyorum benim yerimde başkası olsa ikisini de öldürüldü ama eşim çok tuhaf davranıyordu bide bizim 4 yana çocuğumuz var onlar için sesimi çıkarmadım neyse daha sonra arkadaşım bana medyum Miran hocayı tavsiye etti daha önce Miran hocayla çalışmış ve 10 günde sonuç almış bana da numarasını verdi bende aradım kendisiyle konuştum 8 günlük papaz büyüsü yaptık etkilerini de gördüm eşim eve geri geldi ölürler diledi yalvardı çocuklarım olmasa af etmezdim ama çocuklar için sesimi çıkarmadım ve af ettim eskisi gibi sevgim olmadı ona ama ne olursa olsun eşimdir kedisi Allah Miran hocadan razı olsun eşimi bana ve çocuklarıma geri bağladı papaz büyüsü yaparak Bende medyum Miran hocayı sizlere öneriyorum..
  0537 941 6628 medyummiran@hotmail.com

 2. Selin - Papaz Büyüsü Yapan Medyum Hocalar

  PAPAZ BÜYÜSÜ YAPTIRMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR MEDYUM ARIYORSANIZ MEDYUM YİĞİTHAN İLE ÇALIŞMANIZ GEREKTİĞİNİ BELİRTMEK İSTERİM. BEN ÇOK MEMNUN KALDIM EŞİMLE BOŞANMA EŞİĞİNDEN DÖNDÜK. YİĞİTHAN HOCAMIN YAPTIĞI PAPAZ BÜYÜSÜ SAYESİNDE YİNE ESKİ MUTLU YUVAMA KAVUŞTUM. 15 GÜN DEMİŞTİ HOCA AMA 16 GÜN SÜRDÜ BAZI AKSİLİKLERDEN DOLAYI AMA OLSUN SONUÇTA İŞİM OLDU EMEĞİNE SAĞLIK HOCAM…TEŞEKKÜRLER.

 3. Uzman Medyumlar - Medyum Yiğithan Hoca

  BENDE ARAŞTIRIRKEN YİĞİTHAN HOCAYI BULDUM.ASLINDA DAHA ÖNCEDE BİR ÇOK HOCAYLA GÖRÜŞTÜM.AMA YİĞİTHAN HOCA DAHA DETAYLI BİLGİ VERDİ.ONUNLA ÇALIŞTIK.BEN KIZ ARKADAŞIMLA BARIŞMAK İÇİN YARDIM İSTEDİM YİĞİTHAN HOCADAN.ELİNDEN GELENİ YAPTI.26 GÜN SONRA TEKRAR BARIŞTIK SEVDİĞİMLE.İNANILMAZ BİR DUYGU BU.ÇOK MUTLU ETTİ BENİ YİĞİTHAN HOCAM.BENDE TAVSİYE EDERİM. 0552 231 8696 medyumyigithan@hotmail.com

 4. Mikail hocayı tavsiye ediyorum

  papaz büyüsünde medyum Mikail hocayı öneririm arkadaşlar gerçekten çok başarılı zaman kaybetmeyin boşuna medyum mikail hoca en iyisi bance

 5. nesrin - Ensar Hoca

  Medyum Ensar hocayla tanışmadan önce kendini medyum olarak tanıtan dolandırıcılara 4 bin tl paramı kaptırdım arkadaşlar sizde benim gibi mağdur olmak istemiyorsanız Ensar hocayla çalışın derim pişman olmazsınız sitesi medyum Ensar sitesinde orada e posta adresi de var gerçekten çok başarılı..

 6. ünlü medyum Ensar hoca

  papaz büyüsü çok ağır ve iyi bir çalışma önemli olan doğru hocayı bulmak bende araştırmalar sonucu medyum Ensar hocayı buldum ve papaz büyüsü için yardım aldım sonuç önemli değildi benim için önemli olan ömürlük olması Ensar hocaya durumu anlattım ve papaz büyüsü için çalışmalara başladı 8 günde çok etkili çok ağır sonuçlar aldım gün geçtikçe büyünün etkisi çoğalıyor çalışma dediğin böyle olur herkese tavsiyem ünlü medyum Ensar hoca iletişim : 0534 571 2218

 7. Papaz büyüsü medyum Ensar

  Papaz büyüsü etkili sonuç Medyum Ensar hoca ben bir arkadaşım için yaptırdım kesin sonuç veriyor sizlerde mutlaka iletişime geçin..

 8. GÜVENİLİR MEDYUM - MEDYUM ERAY HOCA

  3 yıllık sevgilim telefonuma bakarken mesajlarımı gördü kavga yaptı bitti diye gitti bende çok pişman oldum. deliler gibi seviyordum her gece yatarken Allah’ıma dualar ettim yalvardım dönsün diye. evine gittim beni görmek istemediğini söyledi kapıdan beni geri gönderdi. bende son çarem medyumlarla görüştüm bana doğruları söyleyen tek medyum Eray hoca oldu .kendisinden mailden görüştük bana 7 günde olacağını söyledi .7 güne gelmeden kız arkadaşım bana telefon açtı. görüşelim dedi ve bana geri döndü Eray hocanın bu iyiliğin ölene kadar unutmam.

 9. AYIRMA BÜYÜSÜ BELİRTİLERİ - MEDYUM MİRAN

  ismimi vermek istemedim. evli bir adamla birlikteydim.beni 10 yıl maddi ve manevi kullandı.sürekli boşanacağım diye beni oyaladı. yıllarım geçti onunla. sonunda da bir çöp gibi seni istemiyorum dedi. mahvolmuştum.bunu onun yanına bırakmadım ama.bende onun evliliğini bitirdim.benim gururumla çok oynamıştı. belki doğru bir şey yapmadım.ama öcümü aldım.bu konuda da beni kırmayıp yardım eden Miran hocamın ellerinden öperim.
  medyummiran@hotmail.com 0537 941 6628

 10. Canan - Gerçek Medyum Arıyorum

  Gerçek bir medyum arıyorum arkadaşlar bana tavsiye edebilecek var mı ?

 11. Leyla can - Eray hoca

  lütfen dikkatli olun Eray hocayla çalışmaya başladım ….
  İnternet’te çok güzel yorumlar gördüm ona dayanarak başladım aynen dedikleri gibi dahada iyiler iyisi bir bayan evet bayan bende sasirdim konusunca …. sahtekar değil en azından ama yaptığı işler övmeye değer Eray hocam iyi ki tanımışım seni …

 12. GERÇEK MEDYUM ENES HOCA TAVSİYEMDİR

  gerçek medyum arayanlara benim önerim medyum Enes hocadır ben Enes hocaya papaz büyüsü yaptırmak için çalışmalar yaptırdım bana detaylı bir bakım yaptıktan sonra 8 günde çok etkili ve ömürlük sonuçlar verdi ben gerçek medyumu buldum sizlerede tavsiye ediyorum iletişim 0537 827 8101

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir