Ana Sayfa / Medyumlar / Geri Döndürme Büyüsü

Geri Döndürme Büyüsü

Geri Döndürme Büyüsü

geri döndürme büyüsüİnsanlar bazen verdikleri kararların kendileri için ne kadar riskli ve tehlikeli olabileceğini fark edemezler. Özellikle verilen karar hakkında detaylı bir şekilde analiz yapmayan insanlar, çoğu zaman tahmin bile etmedikleri sorunlar yaşayabilmektedirler. Tabi kendilerini vazgeçirmek isteyen insanları da dinlemeyecekler ve verdikleri kararları uygulamakta inat edeceklerdir.

Ancak geri döndürme büyüsünü deneyen insanlar her zaman için bu kişilerin kararlarını uygulamaya başlamadan vazgeçmelerini sağlayabilmektedirler. Bugüne kadar yapılmış olan uygulamalarda da alınan olumlu sonuçlar insanları her zaman bu uygulamayı denemeye yönlendirmiştir. Medyumların yapacakları uygulamalar kısa zaman içinde çok güçlü bir manevi enerjinin istenen kişilerin bilinçaltına etki etmesini sağlamaktadır.

Daha sonra görülen bu etkiler inanların tüm düşüncelerini değiştirmek ve kararlarından vazgeçmelerini sağlamaktadır. Geri döndürme büyüsünde genel amaç insanlara herhangi bir fiziki veya manevi etki göstermeden sadece fikirlerini değiştirmelerini sağlamaktır. Bu sebeple insanlar bu uygulamayı denerken kesinlikle şüphe içine girmezler.

Bu uygulamada en önemli konu insanların verdikleri kararları uygulamaya başlamamış olmalarıdır. Çünkü verilen karar uygulamaya başlanırsa o zaman yapılan geri döndürme büyüsü kesinlikle etkilerini göstermeyecek ve verilen tüm emekler boşa gitmiş olacaktır.

Her zaman için medyumların çok büyük ilgi gördüğünü belirttikleri bu uygulama, aradaki mesafe ne olursa olsun veya insanlar ne kadar inatçı bir karaktere sahip olurlarsa olsunlar mutlak günün birinde etkilerini gösterecektir. Ancak bilindiği gibi insanların düşüncelerini değiştirmek bazen uzun sürebilir ve bu sebeple geri döndürme büyüsü gibi uygulamaları yaptıran kişiler kimi zaman sabırlı olmak zorundadırlar.

Bunu bilerek işlemlere başlamak ve medyumların verdiği bilgilerden dışarı çıkmamak çok önemlidir. Etkilerini göstermeye başladığı zaman yavaş yavaş insanların düşüncelerini değiştiren ve artık verdikleri kararları geride bıraktıran özel enerjileri harekete geçirmek çok büyük deneyim ve dikkat ister. Bu sebeple bu uygulamayı denemek isteyen kişiler öncelikle kendini bu alanda kanıtlamış bir medyum ile iletişime geçmelidirler.

Karar hangi konuda olursa olsun mutlak etkilerini gösterecek olan bu uygulamalar artık büyü dünyasının en çok bilinen ve uygulanan büyülerinden biri haline gelmiştir. Bu sebeple gerek görülürse bu uygulamayı denemek için tereddüt etmeye gerek yoktur.

8 Yorum

 1. MEDYUM MİRAN HOCA

  1 yıl önce severek evlendiğim eşim evliliğimizin daha 8 ayında kavga etmeye başladık biz üniversitede tanışmıştık ve o zamanlar birbirimize aşıktık aileler karşı çıksalar da biz evlenmeye karar verdik kaynanam beni sevmediğini hep belli eder evlerine gittiğimde hep aşağılayıcı tavırlar takınırdı eşim bu yüzden benden soğumuş olduğunu düşündüm veya bizi ayırmak için büyü yapmış olabilirlerdi bir türlü bu tür işlere bakan bir hoca bulamadım sormadığım insan kalmamıştı internetten bakarken Miran Hocaya rastladım biz tereddüt ettim ama başka çarem yoktu Medyum Miran bakım yaptı ve eşimin üzerinde büyü olduğunu öğrenince dünyam başıma yıkıldı hemen çalışmalara başladık kaynanam evime girip çıkıyor ne yaptığını anlamıyordum evime 3 tane muska saklamış onları buldum ve bizi ayırmaya çalışan kaynanam Miran hoca çalışmaların daha 5 . gününde etkilerini başlatmayı başardı eşimin tavırları düzelmişti kaynanam tekrar bir şey yapmasın diye çalışmalara da başladım şuanda çok mutluyum eşim eskisi gibi Miran hoca çok teşekkür ediyorum. medyummiran@hotmail.com 0537 941 6628

 2. almanya derya

  Medyum Eray hocada çok başarılı ben işlem yaptırdım çok kısa zamanda sonuç aldım herkese tavsiye ediyorum..

 3. arkadaşlar yorumlarda herkes medyum Eray hocayı öneriyor bu hocaya nasıl ulaşabilirim yardımcı olur musunuz lütfen ?

 4. lale - Ensar hocam

  selam arkadaşlar ben 18 yaşındayım okuyorum okuldan biriyle tanıştım konuşmaya başladık zamanla ona aşık oldum onunda beni sevdiğini zannediyordum onunla beraber olmamı istedi zamanla evleneceğimizi söyledi bende sevdiğim için ona inandım beraber olduk bir süre sonra mide bulantısı baş dönmesi başladı test yaptırdım hamile olduğumu öğrendim dünya başıma yıkıldı o an sevdiğim oğlana anlattım beni sevmediğini istemediğini söyledi ne yapacağımı bilmiyordum aileme anlatsam beni öldürürlerdi çaresizdim İnternet de gezerken Ensar hocayı buldum hocayı aradım çaresiz olduğumu ve bana yardım etmesini istedim oda bana yardım edeceğini ve üzülmemi söyledi kısa sürede sevdiğim oğlanla evleneceğimi söyledi 9 gün aradan sonra sevdiğim oğlan benimle evlenmek istediğini söyledi şu an her şey yolunda teşekkürler Ensar hocam.. medyumensarhoca@hotmail.com 0534 571 2218

 5. nevin - Eray hocam

  maraba ben başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum ben Hollanda da yaşıyorum her yaz Türkiye ye geliyorum kaldığım otelde biriyle tanıştım bir süre konuştuk tatilim bitti eve döndüm sürekli telefonla konuşuyorduk her geçen gün daha çok bağlanıyordum ona biran önce yaz gelsin de onu göreyim diyordum yaz geldi ve çok mutluydum Türkiye ye geldim ve sevdiğim adamı gördüm beni çok sevdiğini ve benimle evlenmek istediğini söyledi o an dünyanın en mutlu insanı bendim teklifini kabul ettim ailem bunu kabul etmedi ailemi dinlemeyip evlendim ilk 2 ay çok mutluydum daha sonra şiddet uygulamaya başladı sevgim nefrete dönüştü ayrılmak istediğimi söyledim beni öldürmekle tehdit etti aileme de anlatamazdım kurtulmak için çözüm arıyordum İnternet de gezerken Eray hocayı buldum aradım konuştum tek isteğim bundan ayrılmak ve ailemin yanına gitmekti kısa sürede eşim benden boşanmak istediğini söyledi boşandık şu an ailemin yanındayım Eray hocam sayesinde..

 6. Geri Döndürme büyüsü Yiğithan hocam

  Arkadaşlar ben Medyum Yiğithan hocaya geri döndürme büyüsü yaptırdım eşim evi terk etmişti benden ve ailemden nefret ediyordu durup dururken aileme ve bana iftiralar atıyordu bunda bir iş olduğunu biliyorduk ve İnternet de medyum araştırırken Yiğithan hocaya rastladım aradım derdimi anlattım eşimin üzerine annesi tarafından büyü yapıldığını öğrendim ve eşimi bize geri getirmek için geri Döndürme Büyüsü yaptırdım 9 günde eşim bana geri döndü ve ailemin de peşini bırakmıyor annesinden daha çok seviyor benim ailemi ve Yiğithan hoca sayesinde mutluluğumuz geri döndü. Size çok minnettarım Yiğithan hocam ne kadar teşekkür etsem azdır.. 0552 231 8696

 7. medyum ensar

  Ensar hocanın adını duymayan kalmamıştır herhalde Mardin de medyum arayanlar Medyum Ensar ile çalışmanızı tavsiye ederim. Boşuna başka medyumlarla zaman kaybetmeyin..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir